24.03.2024

ІВАН ЗАВАДСЬКИЙ ПЕРЕМІГ ЧЕМПІОНА АЗІЇ-2023 З КАЗАХСТАНУ У ФІНАЛІ ТУРНІРУ В ЛИТВІ

Вчора, 23 березня, в Каунасі (Литва) відбулися фінальні поєдинки 28-го Міжнародного турніру з боксу "Альгірдаса Шоцікаса" класу "А".

Золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг здобув 18-річний представник Львівщини Іван Завадський. У фінальному бою він переміг потужного суперника з Казахстану Нурсултана Алтинбека (на світлині нижче), який торік виграв чемпіонат Азії серед спортсменів віком до 22 років.

У півфінальному поєдинку уродженець Закарпаття Іван Завадський (тренери - Роман Джуман, Олександр Остапчук, перший тренер - Валерій Вишньов) переміг боксера з Вельсу Джонса Корі.

Загалом збірна України виборола 13 медалей (3 золоті, 4 срібні і 6 бронзових) на цьому турнірі, в якому взяли участь 72 боксери з 10-ти країн.

Переможці турніру: до 54 кг - Іван Завадський (Львівська область); до 92 кг - Володимир Кушнір (Вінницька область) і понад 92 кг - Андрій Халецький (місто Київ).

Срібні призери: до 57 кг - Денис Роздольський (Івано-Франківська область); до 71 кг - Максим Молодан (Одеська область); до 75 кг - Раїса Піскун (місто Київ) і до 81 кг - Олеся Крисюк (Тернопільська область).

Бронзові призери: до 60 кг - Тимур Бобошко (Дніпропетровська область); до 67 кг - Данило Лозан (Черкаська область); до 80 кг - Матвій Ражба (Харківська/Рівненська область); до 80 кг - Максим Кофан (Черкаська область); до 86 кг - Павло Мічковський (місто Київ) і до 86 кг - Микита Засенок (Дніпропетроська область).