News

29.10.2023

Ф'ЮРІ ПОБУВАВ У НОКДАУНІ, АЛЕ ПЕРЕМІГ НГАННУ ЗА РІШЕННЯМ СУДДІВ

Фото:  twitter.com/trboxing 


У ніч з 28 на 29 жовтня відбувся виставковий бій між володарем поясу WBC у надважкій вазі Тайсоном Ф'юрі та колишнім чемпіоном ММА Френсісом Нганну. Поєдинок відбувався за правилами боксу й за регламентом тривав 10 раундів. Цей бій відвідав Олександр Усик.


Поєдинок розпочався досить активно з боку обох бійців. Нганну, попри те, що дебютував у професійному боксі, сміливо та виважено атакував, а Ф'юрі намагався тримати дистанцію та влучати дальніми ударами.


Британець через те, що бій відбувався за правилами його рідного спорту діяв першим номером, але камерунський боєць знаходив спосіб відповідати. Френсіс Нганну вже у третьому раунді шокував публіку та Тайсона Ф'юрі, на контратаці влучивши чемпіону WBC у голову, після чого той опинився на настилі. Тайсон деякий час перебував у нокдауні, але зміг продовжити поєдинок.


Після цього Ф'юрі діяв уже не так самовпевнено й остерігався потужних ударів суперника. У результаті він все ж таки переміг роздільним рішенням суддів, але точно не зміг залякати Усика, який спостерігав за боєм поруч із Кріштіану Роналду. Рефері віддали Ф'юрі перемогу – 94:95, 96:93, 95:94.


Джерело: sport.24tv.ua

Others News