News

24.12.2022

ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ ЛЬВОВА ПРЕМІЮВАЛА КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ РОКУ


Федерація боксу міста Львова, яку очолює титулований український боксер Андрій Котельник, підбила підсумки року та преміювала кращих спортсменів за підсумками чемпіонату України серед дорослих, який тривав з 28-го листопада до 4-го грудня в Яблуниці Івано-Франківської області, а також чемпіонату України серед молоді, який проходив з 12-го до 18-го грудня у Львові.Переможці та призери чемпіонатів України


Чемпіонат України серед дорослих


Куля Дмитро - 3 місце - в/к - 71 кг

Дачишин Тетяна - 3 місце - в/к - 70 кг

Добровольська Аня - 3 місце - в/к - 50 кгЧемпіонат України серед молоді


Завадський Іван - 1 місце - в/к - 57 кг

Вітик Олег - 1 місце - в/к - 75 кг

Хохонь Нікіта - 1 місце - в/к + 92 кг 

Панкевич Вероніка - 1 місце - в/к - 54 кг


Гічва Олег - 2 місце - в/к - 67 кг

Линів Соломія - 2 місце - в/к - 48 кг

Гришко Анна - 2 місце - в/к - 57 кг

Швед Вікторія - 2 місце - в/к - 75 кг

Котович Адріана - 2 місце - в/к - 54 кг


Сидоренко Сергій - 3 місце - в/к - 57 кг

Гавриляк Роман - 3 місце - в/к - 63,5 кг

Сиченко Нікіта - 3 місце - в/к + 92 кг


На нагороджені були присутні тренери спортсменів Роман Джуман, Роман Семенишин та Іван Кіндерись.Віце-президент Федерації боксу Львова Петро Мисишин у коментарі з приводу успішних виступів львівських боксерів на чемпіонатах України зокрема зазначив: 


- Вперше в історії українського боксу команда Львівської області посіла перше загальнокомандне місце за кількістю медалей. У нас - 12 медалей, з них 4 - золоті. Ми пишаємося, що ці золоті медалі здобули спортсмени з Академії боксу Андрія Котельника. Варто відзначити справедливе суддівство - і результат ми бачимо.


Зараз багато спортсменів виступають під нашим прапором, хоча вони не львів'яни, але вони влилися у наші зали, до наших тренерів і успішно виступають.


Ми нагородили переможців і призерів двох чемпіонатів. Приємно відзначити, що не вся молодь виїхала за кордон. Наші спортсмени беруть участь у змаганнях, не бояться того, що триває війна. Вони не зупиняються, завойовують медалі, показуючи, що Україна існує, що Україна - незалежна, незважаючи ні на що! Спорт в Україні не зупиняється і прогресує!


Федерація боксу міста Львова активно підтримує наші збірні, наших боксерів і долучається до їх відзначення та нагородження!
Others News