Articles

28.01.2023

АРТЕМ ДАЛАКЯН - ДАВІД ХІМЕНЕС: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПЕРЕД ЧЕМПІОНСЬКИМ БОЄМ УКРАЇНСЬКОГО БОКСЕРА

Сьогодні, 28 січня, один із двох чинних українських чемпіонів світу з професійного боксу, 35-річний Артем Далакян проведе захист титулу WBA у найлегшій вазі. Його суперник - 30-річний костаріканець Давід Хіменес.


Бій відбудеться на OVO Arena Wembley в Лондоні, Велика Британія. Початок трансляції на телеканалі Xsport о 21:30 год.


Для українського боксера це буде шостий захист титулу Всесвітньої боксерської асоціації, який він завоював майже 5 років тому, перемігши в США титулованого американського ветерана Браяна Вілорію і заодно відправивши того на пенсію. Для претендента з Коста-Ріки сьогоднішній бій - перший чемпіонський шанс в профі-кар'єрі.В ринзі зустрінуться суперники з ідеальними рекордсами. В сумі обоє виграли 33 поєдинки із 33-х проведених. Далакян здобув 21 перемогу (15 нокаутів), Хіменес - 12 (9).


Невеликим фаворитом сьогоднішнього протистояння є Артем Далакян. Боксер української промоутерської компанії Union Boxing Promotion більш досвідчений, зокрема, і в протистоянні з топовими суперниками. Чого варті згаданий вже Браян Вілорія, а також панамець Луїс Консепсьон, якого Артем переміг технічним нокаутом в 9 раунді у своєму попередньому поєдинку - в листопаді 2021 року у Києві. На боці Давіда Хіменеса, інтереси якого представляє компанія легендарного Оскара Де Ла Гойї Golden Boy Promotion, молодість та активність. Лише торік він провів три поєдинки. Для порівняння, таку ж кількість боїв Далакян провів за останні 4 роки. Сподіваємось, що 14-місячна перерва, невисока активність та дуже солідний, як для своєї категорії вік, не позначаться на діях Далакяна і він покаже яскравий бокс, до якого ми звикли.Додатково мотивує боксера з Дніпра і бажання подарувати українцям спортивну перемогу.


"На спортивному фронті я з подвійною відповідальністю робитиму все для того, щоб довести всьому світу - Україна є непереможною і незламною країною", - наголосив український чемпіон перед боєм.


Приємним бонусом для українського боксера (в разі перемоги) може стати підписання співпромоутерського контракту з компанією Queensberry Promotions впливового британського промоутера Френка Воррена. Тоді до кінця 2023 року для Артема стане ймовірним проведення об'єднавчого поєдинку, якого він давно прагне.


Напередодні суперники пройшли офіційну процедуру зважування, успішно вклавшись у ліміт найлегшої ваги (50,8 кг). Далакян показав вагу 50,6 кг, Хіменес виявився на 200 грамів легший.

Kamp-sport

Others Articles