News

26.05.2021

28 ТРАВНЯ У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ МАСШТАБНИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР


У п’ятницю, 28 травня, відбудеться ІІ Відкритий Кубок Федерації боксу міста Львова.


У програмі змагань ІІ Відкритого Кубка Федерації боксу міста Львова - десять поєдинків за участю кращих спортсменів Академії боксу Андрія Котельника. Серед учасників і бронзовий призер чемпіонату України 2021 року Дмитро Куля. 


Центральним поєдинком змагань стане поєдинок представника Академії боксу Андрія Котельника Майка Стіценка з Одеси проти Олексія Козелюка з Хмельницького у ваговій категорії до 63 кілограмів. Зважування відбудеться завтра, 27 травня, о 17:00 в приміщенні Glory cafe (площа Міцкевича, 1). Бої ж відбуватимуться у п’ятницю, 28 травня, на Європейській площі на ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36). Початок боксерського вечора о 16:00.


Кубок відвідають багато відомих боксерів та спортсменів, серед яких:


  • Шестиразовий Чемпіон Світу з боксу за версією WBO - Сергій Дзінзірук;
  • Найкращий боксер Академії боксу Андрія Котельника, чемпіон Європейських Ігор, а сьогодні перспективний боксер-професіонал, важковаговик, як його назвала провідна німецька газета клон Володимира Кличка, Віктор Вихрист;
  • Найкращий тренер з боксу у світі 2012 року, куратор тренерів Академії боксу Андрія Котельника і його особистий тренер Дмитро Сосновський та багато інших відомих боксерів, тренерів та діячів боксу та інших видів спорту.


Також змагання відвідають Почесний президент федерації боксу міста Львова, голова ЛОДА Максим Козицький, директор ЛФКС (Львівський фаховий коледж спорту) Степан Родак, начальник Управління спорту Львова Антон Нікулін, начальник Управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський., керівники профільних спортивних управлінь міста та області, депутати міської та обласної ради, бізнес-еліта нашого краю.

Others News