News

Bodybuilding

21.10.2021

У ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БОДІБІЛДИНГУ

Містер Перфект (англ. Mister Perfect) — відкритий комерційний турнір з бодибілдингу. Турнір є частиною міжнародного бренду «MISTER PERFECT»


Турнір є незалежним та проводиться з метою популяризації спорту та бодибілдингу серед молоді та широких мас населення.Переможець турніру отримує престижне звання «Mister Perfect». Турнір має популярність, вагу та авторитет серед спортсменів як в Україні, так і Європі. Мета змагань — зібрати найкращих атлетів з різних країн саме в Україні, щоб на міжнародній спортивній арені популяризувати Україну як державу із великим спортивним потенціалом. Особливу увагу на турнірі Містер Перфект надають суддівству, турнір знаний неупередженими оцінками кондицій спортсменів, що додає цьому змаганню престижу.


Турнір з бодибілдингу Mister Perfect заснований у місті Львів в Україні у липні 2017 року. З цього часу почалась підготовка до проведення перших змагань. Перший турнір відбувся 24 листопада 2018 року. Другий турнір проведений 26 жовтня 2019 року. Третій турнір відбувся 17 жовтня 2020 року. Усі три турніри зарекомендували себе на дуже високому рівні, оскільки кожен учасник отримав цінні призи від спонсорів, а переможці — грошові винагороди.


Більше інформації – на афіші заходу.

Others News