Biathlon

10.03.2024

ЮЛІЯ ДЖИМА ВІДІГРАЛА 11 ПОЗИЦІЙ У ПЕРСЬЮТІ КУБКА СВІТУ В СОЛДЖЕР-ГОЛЛОУ

Заключний змагальний день на етапі Кубка світу з біатлону в Солджер-Голлоу стартував із жіночої гонки переслідування. Участь у гонці взяла українка Юлія Джима.

У спринті Джима з двома хибами на "стійці" показала 33-й час. До гонки також кваліфікувалася Христина Дмитренко, яка не вийшла на старт персьюту.

Лідеркою персьют розпочинала Жюстін Бреза-Буше. Від початку сезону француженка вже перемагала в переслідуванні на етапі в Ленцергайде.

Шість позицій Джима відіграла після першої чистої стрільби. Із 17-м часом на першому колі українка поверталася на дистанцію 27-ю.

На другій "лежці" українка також закрила всі п'ять мішеней — 24-те місце. Відставання Джими від лідерки перегонів становило 2:35 хвилини.

Ще на шість позицій Юлія здійнялася після першої стійки - поверталася на дистанцію вже 17-ю, у двох позиціях від особистого рекорду сезону в дисципліні. На третьому колі за швидкістю ходом українка була 12-ю.

Першої хиби Джима припустилася на останньому, четвертому вогневому рубежі. Після кола штрафу лідерка збірної України виходила на заключне коло 22-ю і зберегла цю позицію на фініші.

Вдруге в сезоні гонку переслідування виграла Лу Жанмонно, що здобула "золото" в очній боротьбі з Лізою Віттоцці. Подіум замкнула інша француженка Жюлія Сімон.