Biathlon

17.03.2024

ЄДИНА УКРАЇНСЬКА БІАТЛОНІСТКА У МАССТАРТІ КУБКА СВІТУ В КЕНМОРІ ФІНІШУЄ У ТОП-25

На етапі Кубка світу з біатлону в Кенморі відбулась остання жіноча гонка сезону. Нею став масстарт на 30 учасниць.

До заключного масстарту сезону відібралась одна українка — Юлія Джима. Вона потрапила у гонку як представниця топ-25 загального заліку Кубка світу.

Джима стартувала під 21-м номером. Масстарт також мав визначити володарку Великого кришталевого глобуса: італійка Ліза Віттоцці випередила норвежку Інгрід Тандреволл у заліку перед фінальною гонкою.

На першу стрільбу Джима підійшла лише 30-ю, однак завдяки "чистій" роботі на вогневому рубежі та промахам суперниць піднялась одразу на 14-ту сходинку.

Другу "лежку" Джима пройшла з одним колом штрафу, повернувшись у гонку на 18-му місці. При цьому ходом по дистанції українка продовжила втрачати позиції: позначку у сім кілометрів подолала лише 23-ю.

На третьому вогневому рубежі Джима припустилась однієї хиби та вийшла зі стрільбища на 20-й сходинці. Натомість на останній стрільбі Юлія заробила два кола штрафу, опустившись на 24-те місце.

У підсумку Джима фінішувала 23-ю - її найгірший результат у масстартах у цьому сезоні.

Перемогу у гонці здобула француженка Лу Жанмонно. Великий кришталевий глобус виборола Ліза Віттоцці, яка посіла тільки 21-ше місце у масстарті, однак стала першою у загальному заліку завдяки фінішу Інгрід Тандреволл поза топ-2 (восьма позиція).

23. Юлія Джима (Україна, 0+1+1+2) +2:29.4

Програму Кубка світу з біатлону 2023/24 закриє чоловічий масстарт, який розпочнеться сьогодні о 23:20. Українці у гонку не відібралися.