News

Biathlon

06.04.2022

ВАЛЕРІЯ ДМИТРЕНКО: РОСІЯНКАМ БРИНЗАК ПЛАТИВ У 5 РАЗІВ БІЛЬШЕ, АНІЖ СВОЇМ

Уродженець Коломиї, найбільшого районного центру Івано-Франківської області, Володимир Бринзак (на фото) - постать одіозна для українського спорту. За роки біля владного спортивного корита, президент Федерації біатлону України, перший віце-президент Національного олімпійського комітету України, а також член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України встиг "нарозвивати" український біатлон ого-го. Питання запрошення другосортних біатлонних спортовців із росії та білорусі, які пасуть задніх на біатлонних трасах і натомість ігнорування власних українських, зріло вже давно. І от, цей "паспортний чиряк" Бринзака нарешті луснув. Заяви української біатлонної дружини з дня в день все більш яскраво ілюструють "бурхливу діяльність" Володимира Бринзака біля біатлонного керма впродовж всіх цих років.Обурливі пости капітана чоловічої збірної України з біатлону Дмитра Підручного, а також біатлоністок Христини Ковальової та Христини Дмитренко розвінчують кермування біатлонним українським кораблем пана Бринзака. 


Біатлоністка збірної України Валерія Дмитренко під постом із несподіваною промовистістю Дар'ї Сідорової в Instagram поскаржилася, що натуралізованим федерацією росіянкам платили в рази більше, ніж українкам.


"Те відчуття, коли натуралізованим платили вп'ятеро більше, ніж своїм", - написала Валерія Дмитренко.


До слова, раніше колишня біатлоністка збірної України Христина Ковальова заявила, що Володимир Бринзак особисто вивіз натуралізованих росіянок Катерину Бех, Оксану Москаленко та Дар'ю Сідорову до росії після початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України. 


Тож, як бачимо, пан Бринзак у біатлонній збірній України керувався подвійними стандартами. Натуралізованим росіянкам і білорускам усюди було зелене світло. І, навіть, зарплатня для них була у рази вищою від тих українських біатлоністок, які нічим не поступалися їм...


Others News