Biathlon

16.03.2023

УКРАЇНСЬКІ БІАТЛОНІСТИ ВИСТУПИЛИ В ОСТАННЬОМУ СПРИНТІ СЕЗОНУ КУБКА СВІТУ

У норвезькому Голменколлені дев'ятий етап Кубка світу з біатлону стартував чоловічою спринтерською гонкою. У гонці зммагались 108 спортсменів, 5 з котрих - українці. Виграв спринт титулований норвежець Йоганнес Бьо, який показав неймовірну швидкість проходження дистанції. Для нього це 17 перемога в сезоні.

Українським біатлоністам закрити 10 мішеней із 10 не вдалося. Більше того, всі вони опинилися поза топ-40 і, як наслідок, не набрали очок у загальний залік Кубка світу. Припустившись однієї хиби, найкращим серед українців став Богдан Цимбал. Він фінішував 44-м. Артем Прима був найшвидшим серед наших спортсменів. Він двічі заходив на штрафні кола і розташувався на 51-й позиції. У топ-60 опинився і Антон Дудченко. Він має одну хибу у пасиві і став 58-м. Артем Тищенко - 71-й, Денис Насико - 81-й. Для них виступи на Кубку світу цього сезону закінчились.