Biathlon

20.01.2022

УКРАЇНЦІ ПРОВАЛИЛИ ІНДИВІДУАЛЬНУ ГОНКУ В АНТХОЛЬЦІ

Чоловічою індивідуальною гонкою стартував етап Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці. Україну в ній представляли п'ятеро спортсменів: Артем Прима, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Тарас Лесюк та Артем Тищенко.

Наші спортсмени гонку провалили. Підопічні Санітри не впоралися зі стрільбою і на дистанції програвали дуже багато. Найкращим серед українців став Антон Дудченко, який з чотирма промахами фінішував на 47 місці. Артем Тищенко з трьома промахами завершив перегони на 55 місці. Богдан Цимбан з п’ятьма хибами завершив гонку на 62 місці, а Артем Прима з шістьма промахами -  на 64.  Тарас Лесюк припустився сімох промахів і фінішував на 91 місці.

Переміг росіянин Антон Бабіков, друге місце в норвежця Тар’є Бьо, третім фінішував ще один росіянин Карім Халілі.