Biathlon

10.01.2024

АННА КРИВОНОС - ДЕВ'ЯТА У СПРИНТІ НА КУБКУ IBU

В італійському Ріднау стартував п'ятий етап у сезоні Кубка IBU з біатлону. Програму змагань відкрив жіночий спринт на 7.5 кілометра.

Після етапу в Мартелі до табору основної збірної на Кубку світу вирушила Надія Бєлкіна. На спринт вийшли п'ять біатлоністок "синьо-жовтих": до Олександри Меркушиної, Анни Кривонос, Лілії Стеблини та Юлії Городної в спринті приєдналася Валерія Дмитренко.

Анна Кривонос, що подолала дистанцію першою з українок, повторила свій четвертий топрезультат у кар'єрі на рівні Кубка IBU — 10-те місце на фініші.

Кривонос закрила всі 10 мішеней на двох вогневих рубежах і показала четверту найкращу швидкострільність серед усіх спортсменок у гонці (52.5 секунди). Ходом вона стала найшвидшою з українок та 21-ю - серед усіх учасниць.

Швидше за Кривонос на стрільбищі відпрацювала лише Олександра Меркушина - рекордні 48.1 секунди за гонку. Утім 18-річна українка вибігала на одне коло штрафу після обох рубежів і фінішувала поза топ-20.

Меркушину в протоколі випередила Юлія Городна - 17-те місце. Біатлоністка пробилася до топ-20 після другого вогневого рубежу, закривши всі 10 мішеней.

Після першої стрільби на місце у топ-15 претендувала Валерія Дмитренко - після "чистого" рубежу вона йшла 12-ю. Проте на останньому колі ходом українка випала за межі топ-20.

У заліковій зоні фінішувала й Лілія Стеблина - 31-ше місце з одним промахом на "стійці". Для біатлоністки цей результат став рекордним за увесь час виступів на Кубку IBU.