Biathlon

18.02.2024

У МАССТАРТІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ХРИСТИНА ДМИТРЕНКО ФІНІШУЄ ДВАДЦЯТЬ СЬОМОЮ

Заключний день чемпіонату світу-2024 з біатлону розпочався жіночим масстартом. Участь у гонці брала одна представниця України - Христина Дмитренко.

24-річна Дмитренко відібралася до масстарту вже на своєму дебютному чемпіонаті світу. У Новому Месті Христина фінішувала 12-ю спринті та восьмою в індивідуальній гонці - це топрезультат України на цьогорічній першості.

Масстарт у Чехії - другий для Дмитренко на топрівні цього сезону. Вона також відібралася до гонки Кубка світу в Ленцергайде, де замкнула топ-25.

З єдиним промахом після першої стрільби Дмитренко поверталася на дистанцію 24-ю — з відставанням від лідерки в 48.6 секунди.

Христина закрила всі мішені на другій "лежці" й надолужила одну позицію. Водночас відставання від першого місця зросло на 25 секунд.

На підході до третього рубежу Дмитренко програла одну позицію ходом, але зберегла 25-й час після однієї хиби на "стійці".

Передостаннє коло та третій промах на стрільбищі коштував Дмитренко ще двох позицій у протоколі - українка опустилася на 27-му позицію, на якій і перетнула фініш.

Водночас за швидкострільністю Дмитренко стала шостою серед усіх учасниць. Із "нулем" на вогневих рубежах масстарт завершили три біатлоністки з 30 - усі фінішували в топ-5.

Вперше в кар'єрі чемпіонкою світу в масстарті стала француженка Жюстін Бреза-Буше. За чистої стрільби олімпійська чемпіонка 2022 року "привезла" італійці Лізі Вітоцці пів хвилини відставання на фініші.