Biathlon

17.03.2024

ПІДРУЧНИЙ І ПРИМА ЗІЙШЛИ З ГОНКИ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ КУБКА СВІТУ В КЕНМОРІ

У канадському Кенморі підходить до завершення заключний етап Кубка світу з біатлону сезону 2023/24. Програму змагального дня суботи, 16 березня, закрила чоловіча гонка переслідування.

За підсумками спринту до персьюту відібрались два українці - Дмитро Підручний та Артем Прима. Підручний у першій гонці етапу посів 10-те місце, встановивши особистий рекорд сезону.

У переслідуванні Підручний стартував з відставанням у +1:28.5 хвилини від переможця спринту Йоганнеса Бьо з Норвегії. Натомість Прима розпочав гонку 50-м (+3:10.9).

Підручний припустився однієї хиби на першому вогневому рубежі, покинувши стрільбище на 17-му місці. Прима з двома колами штрафу опустився за межі топ-50.

На другій "лежці" Підручний заробив одразу три штрафні кола. Після цього українець вирішив достроково припинити участь у гонці.

Прима чисто відпрацював на другому вогневому рубежі, а на першій "стійці" заробив коло штрафу. Перебуваючи за межами топ-50, він також знявся з гонки.

Перемогу у персьюті здобув Йоганнес Бьо, який зробив три промахи у стрільбі. У драматичній боротьбі за "срібло" швед Себастьян Самуельссон випередив француза Еріка Перро.