Biathlon

28.02.2024

ОЛЕНА ГОРОДНА - У ЗАЛІКОВІЙ ЗОНІ СПРИНТУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ СЕРЕД ЮНІОРОК

П'ятий день ЧС-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів завершився спринтом за участю юніорок. Зі складу збірної України 7.5-кілометрову дистанцію подолали чотири біатлоністки.

У першій особистій гонці юніорок в естонському Отепяе - "індивідуалці" на 12.5 кілометра - найкращий результат українок із 19-м часом продемонструвала Олена Городна. Поза заліковою зоною змагання завершили Ірина Шевченко, Валерія Шейгас і Поліна Пуцко.

"Синьо-жовті" зберегли склад перед спринтом, де збірна вдруге мала одну представницю в топ-40 фінішного протоколу.

Олена Городна вдруге була найкращою серед українок. Цьогорічна учасниця Кубка світу не закрила дві мішені на "лежці" та фінішувала з 18-м часом.

Для місця в топ-10 українці забракло 10.5 секунди. Серед усіх учасниць Олена стала 12-ю за швидкострільністю та 16-ю — за ходом на дистанції.

Ірина Шевченко покращила власний результат в "індивідуалці", фінішувавши на підступах до топ-40 із третьою найшвидшою стрільбою серед усіх учасниць. На стрільбищі українка обмежилася однією хибою на "лежці".

До 40 секунд Шевченко програла Валерія Шейгас, що заробила єдине коло штрафу на "стійці". Поліна Пуцко ходом програла лідерці 3:38 хвилини і завершила спринт у сьомому десятку.

Звання чемпіонки світу вперше виборола 21-річна шведка Сара Андерссон. Вона була найшвидшою на дистанції, не закрила єдину мішень на "стійці" та здобула свою другу особисту нагороду в міжнародному сезоні 2023/24.