Biathlon

14.03.2024

ДЖИМА НЕ СХИБИЛА І ФІНІШУВАЛА У ТОП-25 СПРИНТУ НА ЕТАПІ КС В КЕНМОРІ

Жіночим спринтом відкрився останній етап Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі. Участь у змаганнях взяли чотири біатлоністки збірної України.

До заявки на 7.5-кілометровий спринт потрапили п'ять "синьо-жовтих" біатлоністок. На старт не вийшла Анна Кривонос - вдруге поспіль в особистих змаганнях Кубку світу.

У першій стартовій групі змагання серед українок розпочинала Анастасія Меркушина. Ірина Петренко з Юлією Джимою вибігали в другій групі, Христина Дмитренко - у третій.

Найкращий результат України в третьому спринті Кубка світу поспіль показала Юлія Джима. Біатлоністка закрила всі 10 мішеней на стрільбі та програла лідерці 1:12 хвилини - 22-ге місце.

Вперше від січня в заліковій зоні фінішувала Ірина Петренко - 33-тя позиція з єдиним промахом українки на "стійці" і дев'ятою швидкострільністю серед усіх учасниць (52.9 секунди).

Одним колом штрафом обмежилися й Христина Дмитренко, якій забракло менше секунди для фінішу в топ-40.

Анастасія Меркушина випередила Дмитренко за швидкістю ходом, а також відпрацювала на вогневих рубежах за 53.5 секунди. Фінішувати в "очках" українці врешті завадили дві незакриті мішені на "стійці".

Вперше в сезоні "золото" спринтерських перегонів виграла італійка Ліза Віттоцці. Решту місць на подіумі розділили француженка Лу Жанмонно та Лена Гекі-Гросс — усі призерки чисто відстрілялися на рубежах.

Лідерка спринтерського заліку Інгрід Тандреволл з двома хибами показала лише 17-й час. Норвежка все одно зберегла лідерство у дисципліні та здобула свій другий Малий кришталевий глобус у кар'єрі (в спринті - перший).