Biathlon

15.03.2024

ДМИТРО ПІДРУЧНИЙ - У ТОП-10 СПРИНТУ НА КУБКУ СВІТУ В КЕНМОРІ

Другий змагальний день на Кубку світу з біатлону розпочався з чоловічого спринту. Участь у гонці взяли всі п'ять українських біатлоністів, які прибули на етап у Кенмор.

Крім боротьби за високі місця, збірна України з біатлону у спринті мала останній шанс на фініш у топ-10 заліку Кубка націй. Перед спринтом відставання українців від Фінляндії складало 183 очки.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Дмитро Підручний. Капітан збірної України провів чисто вогневі рубежі та фінішував на 10-й позиції.

Десята позиція Підручного - другий найкращий результат чоловічої збірної України з біатлону у сезоні 2023/24. Краще виступив лише Артем Прима - дев'яте місце в короткій індивідуальній гонці етапу Кубка світу в Антгольці.

Підручний став єдиним українцем, що фінішував у заліковій зоні гонки. Артемові Примі, Віталію Мандзину та Тарасу Лесюку це завадили зробити хиби на вогневих рубежах.

Натомість Антон Дудченко, як і Підручний, чисто пройшов вогневі рубежі. Проте на фініші показав час ходом, гірший за всіх українців - по дистанції програв майже чотири (!) хвилини норвежцю Йоганнесу Бьо.

Саме Йоганнес Бьо став переможцем останнього спринту сезону. Утім, володарем Малого кришталевого глобуса у заліку спринтів став його партнер по збірній Норвегії, Тарьєй Бьо, що замкнув місце у топ-3.

До гонки переслідування відібралися два українці: крім Підручного, це вдалося також Артемові Прими. Мандзин, Дудченко та Лесюк до топ-60 не потрапили.