Biathlon

21.01.2024

АРТЕМ ПРИМА ФІНІШУЄ ТРИДЦЯТИМ У МАССТАРТІ В АНТГОЛЬЦІ

В італійському Антгольці продовжується шостий етап Кубка світу з біатлону. Програму останнього дня змагань відкрила чоловіча гонка з масовим стартом.

Масстарт в Антгольці — другий у цьому сезоні Кубка світу. Перший відбувся на етапі у швейцарському Ленцергайде, де єдиний представник України у гонці, Дмитро Підручний, посів 26-те місце.

Учасником масстарту в Антгольці також став один українець — Артем Прима, що фінішував дев'ятим у короткій індивідуальній гонці. Біатлоніст відібрався у масстарт за квотою топ-5 найкращих учасників етапу, отримавши 27-й стартовий номер.

Артем Прима заробив два штрафні кола на першому вогневому рубежі, повернувшись у гонку на передостанньому місці. Ходом на другому колі українець опустився на останню сходинку.

На другій "лежці" Прима припустився ще трьох хиб, після чого відставання Артема від лідера гонки збільшилось до майже двох з половиною хвилин.

На "стійці" Прима продовжив невдалу стрільбу, заробивши ще два штрафні кола. А на останньому вогневому рубежі зробив один промах. У підсумку Прима посів останнє, 30-те місце, відставши від переможця на понад п'ять хвилин.

Перемогу у гонці здобув норвежець Ветле Крістіансен. У топ-6 фінішували одразу п'ять представників Норвегії, яка виставила на масстарт сімох біатлоністів.