Basketball

18.08.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ ПОСТУПИЛАСЯ У ПІВФІНАЛІ ПРЕ-КВАЛІФІКАЦІЇ ОЛІМПІАДИ-2024

Збірні України та Хорватії провели півфінальний матч пре-кваліфікації Олімпіади-2024. Поєдинок відбувся у Стамбулі (Туреччина) та завершився перемогою хорватської команди.

Майже за п'ять стартових хвилин першої чверті українці набрали лише 2 очки. Тайм-аут, який взяв наставник «синьо-жовтих» Степановський, сприятливо позначився на настрої баскетболістів збірної України. Номінальні гості налагодили свою гру, почавши скорочувати різницю у рахунку. На першу перерву команди пішли з «+7» на користь збірної Хорватії.

Друга чверть розпочалася з двох результативних атак Пустового, і надалі команди обмінювалися точними влучаннями. «Синьо-жовті» зуміли зрівняти рахунок, щоправда, це був останній раз у матчі, коли результат був рівним. Перед великою перервою хорвати знову організували ривок і закінчили чверть із «+6» на свою користь.

Початок третьої чверті, як і стартовий відрізок матчу, українці провалили. Це дозволило хорватам зробити ривок з рахунком 14:0 та практично зняти питання про переможця протистояння. Надалі номінальні господарі спокійно утримували комфортну різницю на свою користь. Четверта десятихвилинка проходила без натяку на інтригу, а негативом для нас стало пошкодження Кравцова, який не зумів завершити матч.

Збірна Хорватії здобула перемогу і у фіналі пре-кваліфікації зустрінеться з переможцем матчу Туреччина – Швеція.