News

Basketball

18.05.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ 3X3 РОЗПОЧАЛА ПІДГОТОВКУ ДО ЄВРО. ХТО У СКЛАДІ

Фото: ФБУ


Чоловіча збірна України з баскетболу 3x3 в литовському місті Шилуте розпочала підготовку до кваліфікації чемпіонату Європи 2024.


Відбірковий турнір для української команди відбудеться 15–16 червня у словацький Братиславі. Також у словацькому відбірковому етапі візьмуть участь команди Швейцарії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Естонії, Болгарії та господарі – збірна Словаччина.


Лише дві збірні отримають путівку у фінальну частину ЧЄ, яка 22–25 серпня пройде у Відні, столиці Австрії.


До європейської першості в складі збірної України готуватимуться 10 гравців., 8 з них вже працюють у таборі національної команди, ще двоє – Яків Тітов та Антон Давидюк – приєднаються пізніше.


Головний тренер команди Володимир Холопов прокоментував початок роботи: «Після 10-денного збору в Литві ми переїдемо до Естонії. Але ще в Литві після двох мікроциклів у нас заплановано ряд товариських матчів. Тут є професійні команди, які готуються на литовські змагання 3x3. Ми почнемо грати тут, а в Естонії у нас заплановано товариські матчі з естонською національною командою. Там приходитиме гарний турнір в Талліні. Також плануємо поїхати на турнір в Латвію, де буде зібрано сильні команди. Тож у нас заплановано декілька турнірів, плюс у нас буде велика кількість товариських матчів».Розширений склад збірної Україниз баскетболу 3x3 перед кваліфікацією ЧЄ-2024:

Євген Балабан (перший тренер – Леонід Милосердний)

Максим Закурдаєв (перший тренер – Ігор Овсянников)

Ігор Сергеєв (перший тренер – Владислав Бугаєвський)

Яків Тітов (перший тренер – Юрій Немченко)

Антон Давидюк (перший тренер – Руслан Крепосняк)

Євгеній Сорочан (перший тренер – Артур Гоголев)

Данило Марків (перший тренер – Ірина Шевченко)

Сергій Старцев (перша тренер – Людмила Коваль)

Ілля Кабацюра (перший тренер – Ігор Кобець)

Нікіта Когут (перший тренер – Віктор Білий)


Джерело; sport.ua

Others News