News

Basketball

14.06.2024

УКРАЇНКИ - У ЧВЕРТЬФІНАЛІ КУБКА НАЦІЙ У БОРОТЬБІ ЗА ОСТАННЮ ПУТІВКУ В ПАРИЖ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ

Фото: CEV


Українські волейболістки - у чвертьфіналі Кубка націй!


Латвійська Юрмала приймає останній шанс для європейських команд з пляжного волейболу відібратися на Олімпійські Ігри-2024 - CEV Nations Cup.


Лише країна-переможець турніру отримає 1 перепустку для своєї пари, а самі змагання проходять у командному форматі, де за результат відповідають 2 пари.


Змогла потрапити до топ-12 і Україна: завдяки вдало пройденому кваліфаєру, жінки матимуть змогу позмагатися за перемогу та олімпійські ліцензії. Нашу країну представлятимуть Марина Гладун / Тетяна Лазаренко та Інна Махно / Діана Луніна.


На першому (груповому) етапі до групи D потрапила Україна, а також 2 дружні нам країни - Литва та Латвія. Відкрили день наші "пляжниці" впевненою перемогою над Литвою (2-0), чия основна пара, Моніка Паулікєне/Айне Раупелите, відібралася на ОІ за рейтингом і не мала права виступати на цьому турнірі.


А ось вечірнє протистояння з Латвією вийшло набагато напруженішим: у стартовому матчі господарки змагань змогли повернутися в гру після рахунку 12:21 та здобути важку перемогу в 3 сетах (12:21, 23:21, 15:13) над Інною Махно та Діаною Луніною. Проте наш дует лідерок, Тетяна Лазаренко та Марина Гладун, спершу виграв другий матч у 2 партіях (21:18, 21:16), а потім і "золотий" сет (15:10).Таким чином, Україна з першого місця у групі D вийшла до 1/4 фіналу, де зіграє з командою Австрії, яка є однією з фавориток змагань. Ця стадія відбудеться сьогодні. 


Джерело: ukrsportbase

Others News