Basketball

17.06.2024

УКРАЇНКИ ПРОБИЛИСЬ НА ЄВРОБАСКЕТ 3X3

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завоювала путівку на чемпіонат Європи. Після 3-ох перемог у 3-ох матчах групового етапу й автоматичного виходу до півфіналу відбору жіночій збірній України залишалося виграти 1 матч.

Суперником українок стала збірна господарок - Словаччина, яка обіграла Туреччину в чвертьфіналі 16:14. Але попри підтримку трибун, словачки не створили збірній Україні проблем – наші дівчата зі старту захопили ініціативу та впевнено контролювали хід гри до переможного кінця - 21:13. У підсумку, підопічні Юрія Процюка 2-ий рік поспіль і всьоме загалом зіграють на чемпіонаті Європи 3х3. Європейська першість пройде 22-25-го серпня у Відні.

Чемпіонат Європи 3х3. Кваліфікація. Жінки (Братислава, Словаччина)

Україна - Словаччина - 21:13 (Україна: Уро-Ніле - 7 (1 дальній), Ляшко - 6 (2 дальні), Молова - 6, Філевич - 2)

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 дійшла до чвертьфіналу кваліфікації до чемпіонату Європи, де в неймовірному за сценарієм матчі програла німцям в овертаймі - 20:21.

Щоби вийти на чемпіонат Європи 3х3, українці у плей-оф мали за чергою обіграти Німеччину та Болгарію, але вже 1-ий бар’єр виявився нездоланним. Однак хлопці відіграли неймовірно проти одного з фаворитів відбору. За Німеччину на турнірі виступав склад німецької команди Світової серії «Санкт-Паулі». Початок відверто не вдався Україні, яка після половини гри поступалася 4:11, але далі хлопці проявили неймовірний характер, зробили ривок 5:0 і повернулись до гри. Отримавши емоційний заряд, українці продовжили вдало грати та за 2:35 до кінця вийшли вперед 14:13. Проте німці витримали удар - до кінця гра стала рівною. Кульмінацією виявилися останні 10 секунд, коли спершу Ґісманн за рахунку 17:17 влучив дальній, але відразу ж Закурдаєв теж приніс команді 2 очки та перевів гру в овертайм. На жаль, в овертаймі Німеччина набрала переможні очки, і саме вона зіграє у вирішальному матчі за путівку на чемпіонат Європи. 2-ий рік поспіль Німеччина в рівному матчі зупиняє українців у відборі на Євро. В України відразу 3 гравці набрали по 6 очок, а ось у німців нестримним став Ґісманн, який набрав 17 очок.

Чемпіонат Європи 3х3. Кваліфікація. Чоловіки (Братислава, Словаччина)

Німеччина - Україна - 21:20 ОТ (Україна: Балабан - 6, Тітов - 6, Кабацюра - 2, Закурдаєв - 6)