News

Basketball

12.06.2024

УКРАЇНКИ - ПРИЗЕРКИ МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ НАЦІЙ З БАСКЕТБОЛУ 3X3

Фото: FIBA 3x3


Українські баскетболістки - бронзові призерки першого етапу молодіжної Ліги Націй! 


У Вільнюсі розпочалася щорічна регулярна серія турнірів з баскетболу 3х3 для молодіжних команд, яка має назву Ліга Націй.  


Другий рік поспіль керівництво ФІБА вирішило вдосконалити ЛН та додати до звичних змагань серед збірних до 23 років ще й виступи категорії U21. Саме в цьому заліку Україна й бере участь просто зараз.  


Вчора відбувся стартовий стоп Ліги Націй до 21 року, де у дівчат грали Тетяна Ткаченко, Богдана Лапхан, Віра Грималюк та Карина Панчук.   


У першому матчі дня підопічні Дмитра Неволіна з камбеком здолали Грецію (14:11), а ось далі поступилися італійкам (7:15) та посіли друге місце у групі.  


Фінальне становище України після цього етапу вирішили матчі паралельної групи, де Словаччина піднялася на 2 місце після перемоги над Литвою і всього лише 1 м'ячем поступилася нашій команді (словачки набрали 20 очок, а українки - 21). Відтак "синьо-жовті" здобули бронзу першого з шести етапів відповідної серії турнірів.2 та 3 стоп відбудуться сьогодні та завтра, після чого буде перерва на матчі національних збірних у вікових групах з класичного баскетболу. 


Джерело: ukrsportbase

Others News