Basketball

27.11.2022

УКРАЇНКИ ДАЛИ БІЙ ЗБІРНІЙ ФРАНЦІЇ, АЛЕ ПОРАЗКИ НЕ УНИКНУЛИ

Жіноча збірна України з баскетболу у рамках відбору на Євробаскет-2023 на виїзді провела матч проти збірної Франції. Поєдинок вийшов дуже результативним, а перемогу здобули господарки майданчика.

Євробаскет-2023. Кваліфікація. Група В. 4-й тур

Франція – Україна – 109:88 (32:20, 22:30, 32:26, 23:12)

Україна: Ягупова 28 + 5 підбирань + 6 передач, Мазніченко 16 + 10 підбирань, Дубнюк 12 + 5 передач, Юркевичус 5 + 5 підбирань, Філевич 3 – старт; Балабан 14, Уро-Ніле 8 + 5 підбирань, Дацько 2

Француженки успішно стартували, що дозволило піти на першу перерву з комфортною перевагою у 12 очок. У другій чверті колектив Срджана Радуловича зібрався та скоротив розрив – 54:50.

За ходом третьої десятихвилинки різниця була лише два очки – 64:62, але після цього збірна Франції, яку гнала вперед домашня публіка, почала збільшувати відрив. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу господарок – 109:88.

Найкращою у складі України стала Аліна Ягупова. Баскетболістка турецького «Фенербахче» набрала 28 очок.

Результат іншого матчу ігрового дня: Фінляндія - Литва - 56:65

Турнірне становище після 4 турів: 1. Франція - 7, 2. Литва - 7, 3. Україна - 6, 4. Фінляндія - 4

Джерело: sport.ua