Basketball

10.07.2023

УКРАЇНА U-20 ЗДОБУЛА ДРУГУ ПЕРЕМОГУ НА ГРУПОВОМУ ЕТАПІ ЄВРОБАСКЕТУ

Чоловіча збірна України U-20 здобула перемогу в матчі третього туру групового раунду чемпіонату Європи. Підопічні Дмитра Забірченка з рахунком 94:57 здолали команду Азербайджану.

Конкурентною в цьому матчі була перша чверть, яку наші хлопці програли 24:25, але вже в другій десятихвилинці українська збірна зробила вирішальний ривок в цьому матчі, вигравши другу чверть із рахунком 33:6. Надалі наша команда лідерство не відпускала і довела матч до впевненої перемоги. Збірна України набрала більше за суперника очок після втрат, у швидкому нападі, результативніше зіграла наша лава запасних.

При цьому збірна України реалізувала 13 з 36 триочкових (36.1%). Всі 11 гравців, які виходили на майданчик відзначились набраними очками, а тренерському штабу вдалося рівномірно розподілити ігровий час. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кобзистий, у якого 19 очок, 8 підбирань та 6 передач (РЕ 17).

Наступний матч на ЧЄ збірна України зіграє в середу, 12 липня, проти команди Косово.

Чемпіонат Європи U-20. Чоловіки. Дивізіон В. Група С, 3 тур

Азербайджан — Україна 57:94 (25:24, 6:33, 16:24, 10:13)

Україна: Кобзистий 19 + 5 підбирань - 4 втрат, Бринюк 13 + 4 підбирання, Зайцев 12, Шиманський 11 + 3 передачі + 3 підбирання, Кошеватський 5 + 8 підбирань + 6 передач - 3 втрати — старт, Бублик 12, Кабанов 8, Бедностін 5, Сафонов 4 + 6 передач, Батальський 3 + 4 підбирання, Семерич 2