Basketball

24.08.2022

УКРАЇНА ПОСТУПИЛАСЯ ІТАЛІЇ У ВІДБОРІ НА ЄВРОБАСКЕТ

Чоловіча національна збірна України поступилась Італії 89:97 у домашньому матчі в Ризі в рамках відбору на ЧС-2023.

Українці почали гру, повівши 8:2. Втім перша чверть завершилась внічию 19:19. Початок другої чверті був схожим, однак ще яскравішим у виконанні синьо-жовтих - 13:2, забезпечивши до великої перерви собі перевагу в +11 – 45:34.

Початок третьої чверті вже був за Італією, швидко рахунок став рівним 55:55 і, набравши 38 очок у десятихвилинці, італійці повели +5. В останній чверті українці швидко зрівняли рахунок, але буквально за три хвилини зібрали 5 фолів, що почало впливати на дисципліну, почали з'являтись  прості помилки в захисті. За чотири хвилини до кінця гри Італія отримала +10. Попри всі намагання українських баскетболістів, така різниця збереглась до кінця матчу.

Україна – Італія 89:97 (19:19, 26:15, 22:38, 22:25)