Basketball

16.01.2023

У ПРОТИСТОЯННІ ЛІДЕРІВ ЄВРОЛІГИ «ФРАНКІВСЬК» ПОСТУПИВСЯ «ПОЛОНІЇ»

У 6-му турі групового етапу Європейської жіночої баскетбольної ліги команда «Франківськ-Прикарпаття» в чеському Хомутові програла польській «Полонії» (Варшава) – 70:73. Грали 2 лідери групового етапу – «Полонія» підійшла до гри без поразок у 5-ти матчах, «Франківськ» за такої ж кількості матчів мав одну поразку в пасиві. Початок матчу був за українськими баскетболістками, які під кінець 1-ої чверті вигравали +11, а на початку другої перевага українок сягнула 13-ти очок. Та далі баскетболістки польської команди захопили ініціативу та до кінця 10-хвилинки не лише зрівняли рахунок, але і повели – 37:35. Надалі більшість часу попереду вже були баскетболістки «Полонії». Франківчанки не відпускали далеко суперника, боролися до останнього, 3-очковий Удоденко за 14 секунд до кінця до мінімуму скоротив відставання (70:71), але хоча би перевести гру в овертайм «Франківську» не вдалося.

«Полонія» (Польща) – «Франківськ-Прикарпаття» (Україна) – 73:70 (12:21, 25:14, 25:20, 11:15)