Basketball

16.02.2023

СВЯТОСЛАВ МИХАЙЛЮК ДЕБЮТУЄ ЗА НОВУ КОМАНДУ В НБА ТА ПРОВОДИТЬ НАЙКРАЩИЙ МАТЧ У СЕЗОНІ!

25-річний український баскетболіст Святослав Михайлюк провів перший матч за «Шарлотт Горнетс» з моменту обміну в цю франшизу НБА. Сталося це у матчі регулярного сезону проти «Сан-Антоніо Спьорс».

Перші два матчі після обміну в нову команду Михайлюк не потрапляв у заявку (спершу він навіть не був у місті), а в третій грі - за рішенням тренера не вийшов на поле. Однак уже у поєдинку проти «Спьорс» українець отримав ігровий час.

У матчі «Горнетс» - «Спьорс» Святослав відіграв на майданчику 25 хвилин ігрового часу. За цей час Михайлюк набрав 12 очок (2/6 3-очкових), зробив 2 підбирання та 1 втрату.

Показник хвилин та очок для 25-річного українця є рекордним у цьому сезоні. До того він найбільше зіграв у конкретному матчі 7 хвилин, а набирав 6 очок. Усе це було в поєдинках за «Нью-Йорк Нікс», де загалом Михайлюк виходив лише у 13-ти матчах і набрав 13 очок сумарно (у восьми поєдинках зіграв менше 3 хвилин).

Загалом востаннє більше десяти очок в НБА Михайлюк набирав 13 грудня 2021 року, ще у складі «Торонто Репторс». Це було 14 місяців тому.

Така кількість ігрового часу також пов'язана з травмами у складі «Горнетс» на позиції, де грає Святослав. Усього у заявці команди на гру було дев'ять баскетболістів.

Cвої перші очки у новій команді Святослав набрав ефектним слемданком.

Матч «Горнетс» - «Спьорс» закінчився перемогою команди Михайлюка з рахунком 120:110. Це друга перемога поспіль для «Шарлотт», а наступний матч команда проведе уже після паузи на «Матч всіх Зірок НБА»: у суботу, 25 лютого.