08.02.2023

СЬОМА ПОСПІЛЬ ЗВИТЯГА «ПРОМЕТЕЯ» У ЄВРОКУБКУ – ЦЬОГО РАЗУ НАД АУТСАЙДЕРОМ

Джерело: euroleaguebasketball.net

Поєдинок між лідером групи A Єврокубка, українським «Прометеєм», та аутсайдером, словенською командою «Цедевіта Олімпія», відбувся в литовському Каунасі.

Після шести поспіль перемог «Прометей» практично вирішив питання виходу до наступного етапу змагань, а нещодавня звитяга над потужним іспанським «Ховентудом» підняла український клуб на перше місце в турнірній таблиці. Натомість суперник до сьогоднішньої гри здобув тільки три перемоги і перебував на найнижчій, десятій, позиції.

Не вдалося словенцям святкувати перемогу і сьогодні. У першій чверті вони чинили серйозний опір українським баскетболістам і у підсумку поступилися тільки одним очком, проте вже у другому періоді «Прометей» помітно переважав. Як наслідок, на велику перерву суперники пішли за переваги команди зі Слобожанського у дев’ять очок. У третій чверті український клуб додав до своєї переваги ще одинадцять очок, тож заключний період, за великим рахунком, став формальністю: підсумок зустрічі - 94:68 на користь «Прометея»!

Єврокубок. Група A. 14-ий тур

«Прометей» (Україна) – «Цедевіта Олімпія» (Словенія) – 94:68 (25:24, 27:19, 26:15, 16:10)