Basketball

12.03.2024

"ПРОМЕТЕЙ" ПОСТУПАЄТЬСЯ "БУРГУ" І ЗАЛИШАЄ ЄВРОКУБОК

Відбувся поєдинок 1/4 фіналу баскетбольного Єврокубка, в якому зустрілися французький «Бург» та представник України - «Прометей». Матч пройшов у Бург-ан-Бресі.

Як відомо, в 1/8 фіналу «титани» розгромили грецький «Аріс» з рахунком 95:67. «Бург» посів перше місце у своїй групі регулярного сезону та отримав пряму путівку до чвертьфіналу.

Дві перші чверті сьогоднішнього матчу пройшли у досить рівній боротьбі, тож на велику перерву суперники пішли за мінімальної переваги "Бурга". Натомість у третьому періоді французи домінували і виграли його з різницею у 21 очко. Кардинально змінити хід зустрічі у заключній чверті гостям не вдалося, тож боротьбу за Єврокубок у півфіналі продовжать французькі баскетболісти.