Basketball

30.03.2023

"ПРОМЕТЕЙ" ВИГРАВ ГРУПУ ЄВРОКУБКУ З БАСКЕТБОЛУ І ДІЗНАВСЯ СУПЕРНИКА В 1/8 ФІНАЛУ

Український "Прометей" обіграв італійську "Венецію" (93:76), завершивши груповий етап баскетбольного Єврокубку на 1-му місці.

"Прометей" підходив до поєдинку з 10-матчевою серією перемог. Перемога над "Венецією" гарантувала українцям вихід у плей-оф із 1-го місця групи.

Український клуб виграв першу чверть з різницею в +15 очок, пізніше ризикував втратити перевагу до великої перерви ("+3"), але вже в другій половині матчу "Прометей" довів перевагу до кінця – 93:76. Найрезультативнішим гравцем в складі слобожанців став Джан Клавелл, в активі якого 25 очок.

В 1/8 фіналу Єврокубку українська команда зіграє з німецьким "Гамбург Тауерс".

Щодо чвертьфіналу, то переможець пари "Прометей" - "Гамбург Тауерс" зустрінеться з переможцем протистояння грецького "Промітеаса" та п'ятою командою групи А. П'ятою командою групи А може стати "Венеція", а також французький "Бург".