Basketball

25.10.2023

"ПРОМЕТЕЙ" ВДРУГЕ ПЕРЕМІГ У НИНІШНЬОМУ СЕЗОНІ БАСКЕТБОЛЬНОГО ЄВРОКУБКА

"Прометей" здобув другу перемогу на груповому етапі баскетбольного єврокубка сезону-2023/24. У виїзному матчі українська команда обіграла словенську "Цедевіту Олімпію".

Нагадаємо, що слобожанці стартували на євроарені з упевненої перемоги над "Гамбургом" - 97:77. Далі "Прометей" зазнав двох поспіль поразок - від "Бешикташа" (70:92) та "Лондон Лаєнс" (87:99).

Упевнено розпочали зустріч господарі майданчика в Любляні, вигравши стартову десятихвилинку - 18:26. "Прометей" зумів перехопити ініціативу та піти на перерву з невеликою перевагою - 47:45. У третій чверті слобожанці закріпили перевагу, вигравши з рахунком 25:20, а заключна чверть була рівною - 18:18. Зрештою український клуб переміг та вийов на поточне п'яте місце - 90:83.

Варто відзначити чудовий виступ чеського центрового Ондрея Балвіна, який зібрав дабл-дабл з 11 очок та 13 підбирань. В американця Рональда Марча 20 очок та 6 підбирань.

Єврокубок. Груповий раунд. 4-й тур

"Цедевіта Олімпія" (Словенія) - "Прометей" (Україна) - 83:90 (26:18, 19:29, 20:25, 18:18)

"Прометей": Марч (20 + 6 підбирань), Кін (12 + 5 підбирань + 7 асистів), Балвін (11 + 13 підбирань + 5 асистів), Ткаченко (10), Келлі (9 + 7 підбирань), Одіасі (9), Липовий (8)

Наступний суперник "Прометея" на євроарені - "Париж". Зустріч з суперником, який ще не зазнав жодної поразки, відбудеться в середу, 1-го листопада.