Basketball

02.11.2023

"ПРОМЕТЕЙ" ПОСТУПИВСЯ "ПАРИЖУ" В 5-МУ МАТЧІ ЄВРОКУБКА

"Прометей" зіграв п'ятий матч в нинішньому сезоні єврокубка. Слобожанці програли лідеру групи - "Парижу".

Нагадаємо, що в попередніх поєдинках слобожанці двічі перемогли та стільки ж поступились. У доробку підопічних Ронена Гінзбурга звитяги над "Гамбургом" (97:77) та "Цедевітою Олімпією" (90:83).

Українська команда активно розпочала матч та виграла першу чверть з перевагою в 5 очок - 22:17. Але згодом парижани зуміли швидко відновити паритет і вийти вперед - на перерву лідер групи А пішов з перевагою в 7 очок. Третя та заключна чверті - також за "Парижем".

Найрезультативнішим у складі "Прометея" став Рональд Марч - 21 очко, 3 підбирання та 1 асист.

Єврокубок. Груповий раунд. 5-й матч

"Прометей" (Україна) – "Париж" (Франція) – 79:96 (22:17, 19:31, 19:27, 19:21)

Після поразки від лідера "Прометей" залишився на 6-му місці своєї групи, проте його переслідувачі, "Вулвз" та "Венеція", зіграли на матч менше.

У шостому турі групового етапу слобожанці зіграють проти литовського "Вулвз". Матч відбудеться в середу, 8 листопада.