Basketball

06.12.2023

«ПРОМЕТЕЙ» ПЕРЕМАГАЄ У ЄВРОКУБКУ І ПІДНІМАЄТЬСЯ НА П'ЯТЕ МІСЦЕ В ГРУПІ

Відбулися матчі десятого туру групового етапу Єврокубка, у межах якого український "Прометей" зустрічався з німецьким "Гамбургом".

Цього сезону команди зустрічалися під час першого кола турніру: тоді перемогу здобув "Прометей" з рахунком 97:77.

На початку першої чверті вчорашньої зустрічі команди йшли пліч-о-пліч, але за рахунок потужного другого відрізку (який завершився з рахунком 22:14 на користь "титанів") український клуб завершив стартову десятихвилинку з рахунком 26:19.

Наступні дві чверті теж пішли до активу підопічним Ронена Гінзбурга - 74:54 за 10 хвилин до завершення основного ігрового часу.

Остання чверть вийшла доволі напруженою: німецькому клубу вдалося максимально скоротити рахунок до "-7", але трьохочкова спроба від Роба Грея закрила всі можливі питання щодо потенційного камбеку. За останні 2 хвилини "Прометею" вдалося збільшити гандикап до "+14" - матч завершився з рахунком 83:97 на користь гостей з України (19-26, 16-26, 19-22, 29-23).

MVP матчу став чеський центровий Ондрей Балвін - він набрав 15 очок, зробив 8 підбирань та віддав 3 асисти.

Найбільше залікових пунктів у складі "Прометея" набрав Ілля Сидоров, в активі якого 12 очок, а також 1 підбирання та 5 асистів; 11 очок, 2 підбирання та 2 асисти має Олександр Липовий, 6 очок, 5 підбирань  - В'ячеслав Бобров, а Іссуф Санон - 2 асисти.

Після цієї перемоги "Прометей" піднявся на п'яту позицію у групі А.

Наступним суперником "Прометея" у Єврокубку стане "Бешикташ".

Джерело: ukrsportbase