Basketball

25.01.2023

У ЄВРОКУБКУ «ПРОМЕТЕЙ» ДОТИСНУВ «БУРСАСПОР»!

Відбувся поєдинок баскетбольного Єврокубка, в якому зустрілися «Бурсаспор» та «Прометей». Матч пройшов у турецькій Бурсі.

До цієї гри українська команда та «Бурсаспор» перебували у верхній частині турнірної таблиці групи А – відповідно на 3-му та 5-му місцях.

У першому колі «Прометей» завдав поразки турецькій команді з рахунком 90:84.

Сьогоднішній поєдинок розпочався у досить рівній боротьбі і на першу перерву суперники пішли за мінімальної переваги українського клубу. За схожим сценарієм проходила і друга чверть, у  якій слобожанський клуб також набрав на одне очко більше. А от у третьому періоді перевага українських баскетболістів була відчутнішою - як наслідок, заключна чверть розпочалася за переваги гостей у шість очок. Та «Бурсаспор» наполегливо прагнув змінити хід гри і не тільки зумів зрівняти рахунок, але й вийшов уперед. Завершальні хвилини зустрічі пройшли у надзвичайно непоступливій та емоційній боротьбі, де успішнішими стали украïнськi баскетболісти, які й здобули непросту звитягу.

Єврокубок Група A.. 12-ий тур

«Бурсаспор» (Туреччина) – «Прометей» (Україна) – 92:94 (22:23, 26:27, 21:25, 23:19)