Basketball

24.08.2024

ПОДОЛАТИ ЧВЕРТЬФІНАЛЬНИЙ БАР'ЄР ЄВРОБАСКЕТУ 3X3 УКРАЇНКИ НЕ ЗУМІЛИ

Жіноча збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи 2024 з баскетболу 3х3, поступившись в чвертьфіналі Іспанії (15:18).

Іспанія, яка є срібним олімпійським призером Парижу-2024 в цьому ж складі, агресивно почала матч з Україною, влучила кілька дальніх кидків і повела 8:2 після перших 2.5 хвилин. Але далі українки вирівняли гру, хоча довгий час не могли підібратись до суперниць в рахунку.

За півтори хвилини до кінця Україна програвала 11:18. але українки грали до останнього, зумівши скоротити своє відставання до 3 очок і не реалізувавши кілька дальніх кидків.

Таким чином, Україна в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3 завершила виступи, а Іспанія продовжить боротьбу за перемогу.