Basketball

05.01.2023

ПЕРЕМОЖНА ХОДА «БУДІВЕЛЬНИКА» ТРИВАЄ!

Український «Будівельник» переміг естонський «Калев/Крамо» у виїзному матчі Північної Європейської баскетбольної ліги – 84:76.

Переломною у матчі виявилася друга чверть, яку кияни виграли з різницею у 13 очок (26:13). Після перерви господарі зуміли трохи скоротити відставання у рахунку, проте «Будівельник» втримав перемогу.

Найкращим у складі українського клубу став Гудвін, на рахунку якого 21 очко. Також відзначимо Боброва, який за 30 хвилин набрав 12 очок і зробив 8 підбирань.

Північна Європейська баскетбольна ліга

«Калев/Крамо» – «Будівельник» – 76:84 (19:20, 13:26, 24:19, 20:19)

«Будівельник»: Гудвін (21), Грант (14), Берганемескел (13), Близнюк (13 + 7 підбирань), Бобров (12 + 8 підбирань), Франклін (7), Браун (3), Тихонов (1

«Будівельник» з чотирма перемогами у чотирьох поєдинках одноосібно лідирує у групі А.

10-го лютого кияни зіграють з «Шауляєм».

Джерело: sportarena.com