Basketball

11.09.2022

ПЕРЕМАГАЛИ, АЛЕ НЕ ПЕРЕМОГЛИ

В 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу збірна України, яка посіла 2-ге місце у групі C, зустрілася з третьою командою групи D – Польщею. Поєдинок складався для нашої команди не легко. Перша чверть була за поляками - 21:25. Натомість другу підопічні Айнарса Багатскіса провели значно краще і на велику перерву пішли, ведучи в рахунку 45:42. Значну частину третьої чверті українці переважали, але згодом суперник зумів вийти вперед і перед завершальною чвертю рахунок був 69:67 на їхню користь. У вирішальній частині польські баскетболісти зуміли втримати перевагу, здобули перемогу 94:86 і у чвертьфіналі зустрінуться у середу, 14 вересня, з командою Словенії.

Україна – Польща – 86:94 (21:24, 24:18, 22:27, 19:25)

Україна: Лукашов, Михайлюк, Близнюк, Герун, Лень, Бобров, Пустовий, Санон, Зотов, Скапінцев, Сидоров, Ткаченко

Польща: Жишковскі, Балцеровскі, Соколовскі, Чел, Слотер, Понітка, Коленда, Дзейва, Олежнічак, Міхалак, Ґарбач, Шенк

Інші сьогоднішні матчі 1/8 фіналу: Фінляндія – Хорватія, Сербія – Італія, Греція – Чехія

Учора чвертьфіналістами Євробаскету-2022 стали збірні Франції, Словенії, Німеччини та Іспанії, які не першому етапі плей-оф здолали представників Туреччини, Бельгії, Чорногорії та Литви відповідно.