Basketball

16.01.2023

«ФРАНКІВСЬК» ПОСТУПАЄТЬСЯ, АЛЕ БРОНЮЄ СОБІ ПУТІВКУ У «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» ЄВРОЛІГИ!

Команда української жіночої суперліги «Франківськ-Прикарпаття» зазнала 3-ої поразки в сезоні Європейської жіночої баскетбольної ліги. Команда Юрія Процюка з рахунком 62:93 програла чеському «Хомутову».

Наші дівчата на рівних зі суперницями провели перший період, проте пропустили потужний ривок чеських баскетболісток на у 2-ій та 3-ій чвертях і у підсумку поступилися з різницею у понад 30 очок. Господарки мали кращі кидкові показники та перевагу на підбираннях. Найкращими у складі «Франківська» стали Філевич і Молова, які набрали по 19 очок.

ЄЖБЛ. 7-ий тур

«Франківськ-Прикарпаття» (Україна) – «Хомутов» (Чехія) – 62:93 (15:15, 15:31, 13:30, 19:17)

Після 7-ми матчів в активі «Франківська» – 4 перемоги, так само як і в команди з Хомутова. Вони відстають від лідера, варшавської «Полонії», на 3 очки. Поступившись чешкам, українські баскетболістки дозволили їм наздогнати себе за здобутими очками у ЄЖБЛ – команди перебувають на другому та третьому місцях турнірної таблиці.

Та, попри поразку у матчі проти «Хомутова», івано-франківська команда ще до офіційного завершення групового етапу здобула місце у четвірці найкращих сезону 2022-2023.

Як повідомляє офіційний сайт ЄЖБЛ, «франківчанки» здобули місце у «Фіналі чотирьох», маючи 11 очок та кращі показники в особистих зустрічах зі суперницями з ризької «ТТТ» та «Острави».