Basketball

12.05.2021

ФЕНЕРБАХЧЕ АЛІНИ ЯГУПОВОЇ ПЕРЕМІГ В ЧЕМПІОНАТІ БЕЗ ЄДИНОЇ ПОРАЗКИ

Гравчиня збірної України з баскетболу та турецького Фенербахче стала чемпіонкою Туреччини. У фіналі плей-оф її клуб з рахунком 3:0 в серії переміг інший клуб зі Стамбула - Галатасарай. В останньому поєдинку серії, що завершився на користь Фенербахче з рахунком 71:56, українка провела на майданчику 37 хвилин, набравши 18 очок, а також 5 підбирань, 7 асистів та 2 перехоплення.

Варто зазначити, що весь турнірний шлях (а це 26 матчів "регулярки", чвертьфінал, півфінал та фінал плей-оф) Фенербахче пройшов без поразок. 34 перемоги у 34 матчах. Для Аліни Ягупової це - шостий чемпіонський титул в кар'єрі. Двічі вона перемагала в чемпіонаті України (2010 - Дніпро, 2014 - Єлисавет-Баскет), двічі - у чемпіонаті Казахстану (2015 - Тигри Астани, 2016 - Окжетпес) та одного разу в чемпіонаті Франції (2017 - Лілль).