Basketball

16.10.2024

ДРУГА ПОРАЗКА БАСКЕТБОЛІСТІВ "ДНІПРА" У ГРУПІ КУБКА ЄВРОПИ

Чемпіон України "Дніпро" зазнав другої поразки у баскетбольному Кубку Європи - поступився португальському "Спортінгу".

Дніпряни потрапили до основного раунду Кубка Європи в статусі лакілузера - однієї з трьох топкоманд, що поступилися у відборі. У першому поєдинку українська команда розгромно поступилася польському "Анвілу" з рахунком 71:114, внаслідок чого опустилася на останнє місце в групі.

Наступним суперником чемпіонів України став "Спортинг" - 9-разовий чемпіон Португалії. Виступи в основному раунді Кубка Європи португальська команда розпочала з поразки від італійського "Сассарі".

Українська команда змогла нав'язати боротьбу за перемогу у матчі зі "Спортінгом". Після програної стартової чверті з рахунком 15:21, на велику перерву дніпряни пішли, поступаючись лише одним очком представникам Португалії.

Боротьба між "Дніпром" та "Спортінгом" продовжилася і в другій половині зустрічі. Попри програну третю партію з мінімальним рахунком, у четвертій чемпіони України навіть тимчасово виходили вперед, претендуючи на першу перемогу в основному раунді єврокубка.

Втім "Дніпро" не лише не зміг виграти останню чверть, але й взагалі зазнав розгромної поразки в останній 10-хвилинці. І у підсумку програв другий поспіль матч у Кубку Європи.

Найрезультативнішим гравцем у складі "Дніпра" став Володимир Конєв, який набрав 11 очок, а також здійснив п'ять підбирань та віддав сім асистів. 10 очок при чотирьох підбираннях набрав Станіслав Тимофеєнко.

Кубок Європи ФІБА. 2-й тур

"Дніпро" (Україна) - "Спортінг" (Португалія) - 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)

Після двох поразок "Дніпро" продовжує займати останнє місце в групі Кубка Європи. Натомість у лідери вийшло "Сассарі", яке у паралельному матчі здолало "Анвіл".

Турнірне становище

1. "Сассарі" (Італія) - 4 очки (2 матчі)

2. "Анвіл" (Польща) - 3 очки (2)

3. "Спортінг" (Португалія) - 3 очки (2)

4. "Дніпро" (Україна) - 2 очки (2)

До другого раунду вийдуть переможці груп та шість найкращих команд, що фінішують на других місцях.

Наступний матч у Кубку Європи "Дніпро" проведе вже у п'ятницю, 18 жовтня, проти того ж таки "Спортінга". Загалом до кінця жовтня українська команда завершить виступи в основному раунді єврокубків, не проводячи натомість ігри у чемпіонаті України.