Basketball

10.06.2023

ЧОЛОВІЧА ТА ЖІНОЧА ЗБІРНІ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ 3х3 ВИГРАЛИ ВСІ МАТЧІ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВІДБОРУ НА ЄВРО

Чоловіча та жіноча збірні України з баскетболу 3х3 виграли всі свої матчі в перший день відбору на Чемпіонат Європи.

Жіноча команда України здобула перемогу у двох стартових поєдинках кваліфікації в румунській Констанці. У першому матчі українські дівчата впевнено перемогли збірну Сербії - 10:5. Обидві команди вибрали тактику гри від захисту і тут Україна на початку зіграла набагато краще, дозволивши суперницям за третину гри набрати лише одне очко і те з лінії штрафних.

Українки завоювали свою другу перемогу, обігравши Данію - 16:4. Збірна України вважалась фаворитом матчу і довела цей статус, контролюючи хід гри з перших хвилин. Суперниці свої перші очки набрали наприкінці 8-ї хвилини за рахунку 14:0 на користь України.

У жіночій сітці напряму у фінальну частину виходять переможниці груп А та В, в яких зіграють по п’ять команд. Третю путівку на чемпіонат Європи розіграють команди, які посядуть другі місця в групах. Наступну гру жіноча збірна України проведе вже завтра, 11 червня – о 10:45 дівчата зіграють проти фаворита групи збірної Іспанії.

Чоловіча збірна України  також здобула дві перемоги в матчі групового раунду кваліфікації чемпіонату Європи 3х3. Команда Володимира Холопова впевнено здолала збірну Італії, вигравши матч з рахунком 18:10. У першій грі "синьо-жовті" здолали Німеччину - 16:2.

Наша команда контролювала хід гри проти італійців протягом всієї дистанції та втримала лідерство до кінця гри. Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард Володимир Конєв, який набрав 7 очок.

Збірна України, вигравши обидва стартові матчі кваліфікації, виграла групу В та вийшла у плей-оф, де зіграє проти другої команди групи D.