Basketball

01.02.2023

БИТВА ЛІДЕРІВ У БАСКЕТБОЛЬНОМУ ЄВРОКУБКУ – ЗА «ПРОМЕТЕЄМ»!

У Ризі пройшов поєдинок 13-го туру у групі A баскетбольного Єврокубка між українським «Прометеєм» та іспанським «Ховентудом». До цієї гри сьогоднішні суперники займали перші два рядки у турнірній таблиці, маючи по 8 перемог та по 4 поразки.

Єврокубок. Група A. 13-ий тур

«Прометей» (Україна) – «Ховентуд» (Іспанія) – 95:90 (26:20, 23:18, 23:19, 23:33)

Команда зі Слобожанського досить впевнено розпочала поєдинок проти потужного суперника. Після першої чверті номінальні господарі майданчика переважали у шість очок, а після другої збільшили різницю в рахунку до одинадцяти очок. Схожа тенденція збереглася і у третьому періоді. Але навіть перевага у п'ятнадцять очок перед заключною чвертю не вберегла українську команду від вкрай напружених завершальних хвилин поєдинку. Під завісу зустрічі іспанці зуміли скоротити відставання до двох очок, але гравці «Прометея» все ж вистояли і після сьогоднішньої звитяги зміцнили своє становище вгорі турнірної таблиці групи.