Basketball

30.09.2024

АЛІНА ЯГУПОВА - ВОЛОДАРКА СУПЕРКУБКА ІСПАНІЇ У СКЛАДІ "ВАЛЕНСІЇ"

Аліна Ягупова стала володаркою Суперкубка Іспанії з баскетболу у складі "Валенсії"!

Українська гравчиня Аліна Ягупова стала володаркою Суперкубка Іспанії-2024 з баскетболу у складі "Валенсії". У фіналі її команда обіграла "Сарагосу" з рахунком 84:60. Для українки - це третій трофей за іспанський клуб.

Баскетболістка збірної України перейшла у іспанський клуб у січні 2024 року з турецького "Фенербахче", у складі якого вигравала Євролігу у сезоні 2022/23.

Новий сезон іспанського баскетболу розпочався з розіграшу Суперкубка країни, на який претендували чотири команди.

У півфіналі "Валенсія" виграла у "Хаіріса" з рахунком 75:61, а Ягупова провела на майданчику 23 хвилин, за які набрала 11 очок, зробила два підбирання й віддала чотири асисти.

У фіналі валенсійський клуб зустрівся з "Сарагосою", яка обіграла "Парфумеріас Авеніду". У сезоні 2023/24 команди вже зустрічалися у матчі за трофей Кубка Іспанії, перемогла там "Валенсія".

У поєдинку за трофей команда Ягупової виграла усі чотири чверті й завоювала свій третій трофей у 2024 році - 84:60. Аліна провела на паркеті 26 хвилин, за цей час вона набрала 12 очок, зробила три підбирання й виконала три результативні передачі.