News

Athletics

17.09.2023

ЯРОСЛАВА МАГУЧІХ З РЕКОРДОМ СЕЗОНУ ТРІУМФУЄ У ФІНАЛІ ДІАМАНТОВОЇ ЛІГИ 2023!

Фото: Getty Images 


Українка Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту!


Етап в американському Юджині став для легкоатлетів фінальним у нинішньому сезоні. Його учасниками стали найкращі спортсмени за підсумками попередніх 13 етапів.


До фіналу головного комерційного змагання з легкої атлетики у стрибках у висоту пробилися три українки: Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх та Юлія Левченко. Геращенко розпочинала змагання у США у статусі лідерки сезону Діамантової ліги у цій дисципліні. Магучіх – як чинна чемпіонка фіналу 2022 року та переможниця цьогорічного чемпіонату світу в Будапешті. Загалом учасницями фіналу в Юджині у секторі жіночих стрибків у висоту стали сім легкоатлеток.


Першими серед українок розпочали змагання Геращенко та Левченко, які без помилок виконали стрибки на висоті 1.83 м та 1.86 м. Магучіх виконала перший стрибок на висоті 1.91 м, яку взяла у першій спробі. Натомість Левченко здолала її у третій, а Геращенко не виконала жодного вдалого стрибка та вибула зі змагань й посіла сьоме місце. Планку на висоті 1.95 метра Магучіх перестрибнула у першій спробі. Однак на цій висоті з боротьби вибула Юлія Левченко, яка не змогла взяти планку з трьох спроб. Боротьба за нагороди розгорнулася між Магучіх, Оліслагерс та Топіч. На висоті 1.98 м сербка та австралійка виконали невдалий стрибок у першій спробі. Натомість українка взяла висоту у першому ж стрибку. Першою боротьбу за перемогу у фіналі вибула Топіч, яка не змогла у підсумку здолати висоту 1.98 метра. Натомість Оліслагерс взяла планку на висоті 1.98 м у третьому стрибку. Суперниці продовжили боротьбу за перемогу на висоті 2.01 м, яку автралійка та українка взяли у першому стрибку. Планку 2.03 м Оліслагерс не подолала за дві спроби, тоді як Магучіх взяла її у другій спробі та встановила новий рекорд сезону у світі. У третьому стрибку Нікола повторила результат українки та оновила власний найкращий показник у кар'єрі. Усі три стрибки Оліслагерс та Магучіх на висоті 2.05 метра виявилися невдалими. Однак завдяки попереднім стрибкам чемпіонкою стала українка.


Фінал Діамантової Ліги. Стрибки у висоту (жінки)

1.    Ярослава Магучіх (Україна) – 2.03 м

2.    Нікола Оліслагерс (Австралія) – 2.03 м

3.    Анджеліна Топіч (Сербія) – 1.95 м

4.    Вашті Каннінгем (США) – 1.91 м

5.    Морган Лейк (Велика Британія) – 1.91 м

6.    Юлія Левченко (Україна) – 1.91 м

7.    Ірина Геращенко (Україна) – 1.87 м


Джерело: suspilne.media

Others News