Athletics

13.05.2023

ЯРОСЛАВА МАГУЧІХ ВИГРАЛА ПЕРШИЙ СТАРТ У ЛІТНЬОМУ СЕЗОНІ ТА ПОКАЗАЛА НАЙКРАЩИЙ РЕКОРД У СВІТІ

Ярослава Магучіх встановила найкращий результат сезону у світі в першому змаганні літнього сезону на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold.

У кенійському Найробі відкрили сезон 6 українських легкоатлетів. На старті виступили 4 наші стрибунки у висоту: Ярослава Магучіх, Катерина Табашник, Юлія Левченко та Марина Ковтунова, а також метальник списа Артур Фельфнер. З невідомих поки причин не виступив метальник молота Михайло Кохан.

Українка Ярослава Магучіх здобула перемогу в змаганнях, показавши найкращий результат сезону - наша спортсменка підкорила висоту 2,00 м. Нагадаємо, особистий рекорд Ярослави на відкритому повітрі становить 2,05 метра. Українська стрибунка встановила його у 2022 році на турнірі у Брюсселі.

На п'єдестал також піднялась Катерина Табашник, яка з результатом 1,86 метра здобула бронзову нагороду. Юлія Левченко завершила змагання на 4-й сходинці, а 16-річна Марина Ковтунова посіла 8-ме місце.