Athletics

28.08.2023

УКРАЇНСЬКІ ДЕФЛІМПІЙЦІ ВИГРАЛИ МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ-2023

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики серед спортсменів із порушенням слуху, що відбувся в польському Щецині.

Українську команду представили 24 легкоатлети. Спортсмени завоювали на цьому турнірі 33 нагороди: 15 золотих, 6 срібних та 12 бронзових. У підсумку Україна очолила медальний залік, суттєво випередивши збірні Німеччини та Польщі.

Серед усіх медалей дефлімпійської команди України 28 здобули представники дорослої збірної.

Найтитулованішими з українських дефлімпійців на континентальній першості стали Соломія Куприч та Сергій Драч, які вибороли по чотири титули чемпіонів Європи. Обидвоє стали найкращими в бігові на 400 метрів, допомогли своїм командам перемогти у двох естафетах та здобули спільне "золото" в змішаній естафеті. Крім того, Куприч додала до свого доробку й "бронзу" в бігові на 200 метрів.