News

Athletics

07.06.2022

УКРАЇНЦІ ЗДОБУВАЮТЬ ТРИ НАГОРОДИ НА ЕТАПІ WORLD CONTINENTAL TOUR В ЧЕХІЇ

Вчора у столиці Чехії Празі відбувся Memorial Josef Odložila. Участь у ньому взяли й українські спортсмени.Серед чоловіків на дистанції 100 метрів найкращий результат у Станіслава Коваленка. З часом 10.43 він кваліфікувався до фіналу, де показав трохи скромніші цифри - 10.49 та став восьмим. Не змогли зі своїх забігів кваліфікуватися до фіналу Ерік Костриця (10.75) та Андрій Васильєв (10.79). На 400 м з/б у жінок восьмою стала Марія Миколенко. Її час - 58.37.


У стрибках з жердиною серед чоловіків лише додаткові показники (більша кількість спроб на попередніх висотах) залишили поза межами призової трійки Владислава Малихіна (5.45 та 5 місце). У жінок же ж в цьому секторі є медаль для України. Її здобула Яна Гладійчук, яка стрибнула 4.50, повторила свій personal best та лише за додатковими показниками стала другою.


Ще одну нагороду принесла Юлія Чумаченко, яка стрибнула на 1.87 та, як і Яна, стала другою. "Хочу висловити вдячність моїй рідній країні Україні. А також вдячність нашим друзям - Туреччині та Литві за надання умов для тренувань та підготовки до літнього сезону змагань", - написала спортсменка з Миколаєва на своїй сторінці в інстаграмі.


 Двоє українців виступили у секторі для стрибків у довжину. Антон Копитько з результатом 7.03 став дванадцятим, а от Сергій Никифоров показав у найкращій своїй спробі 7.62 та піднявся на третє місце.

Others News