Athletics

11.02.2024

СРІБЛО ТА БРОНЗА УКРАЇНСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ У СВІТОВОМУ ТУРІ

Українські стрибуни у висоту здобули дві нагороди на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії Silver – Hustopečské skákání, що проходив у чеському місті Густопече.

На другу сходинку п'єдесталу пошани зійшла Юлія Чумаченко, яка три дні тому з показником 1.86 м стала бронзовою медалісткою турніру Beskydska latka. Цього разу досвідчена спортсменка підняла планку до висоти свого найкращого результату в сезоні (1.91), лише за спробами поступившись переможниці Татьяні Гусін. Грецька спортсменка взяла її з першого підходу, а українка – з третьої спроби.

Олег Дорощук став бронзовим призером чоловічих змагань з результатом 2.28 м, максимально наблизившись до особистого рекорду, встановленого нещодавно на чемпіонаті України в приміщенні (2.29 м).