Athletics

12.07.2023

ПАРАЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОДОВЖУЄ ЗДОБУВАТИ НАГОРОДИ НА ЧС З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Паралімпійська збірна України продовжує перемагати на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

В четвертий день чемпіонату в Парижі наша збірна завоювала чотири нагороди та шість ліцензій на Паралімпіаду-2024.

"Золото" забігу на 200 м в класі T35 здобув Ігор Цвєтов. На такій короткій дистанції українцю вдалось випередити своїх суперників на більш ніж дві секунди.

"Срібло" 400-метрівки класу T20 виборола Юлія Шуляр. Українка поступилась лише американці Кларк, яка в фіналі встановила світовий рекорд.

З результатом 5.68 м третім у змаганнях зі стрибків у довжину (клас T36) став Олександр Литвиненко.

Ще одну бронзу до скарбнички нашої збірної принесла Зоя Овсій. Українка, яка змагалась в метанні диска, показала результат 14.10 м, що й дозволило їй стати третьою в класі F53.

Також ліцензію на наступній Паралімпійські ігри змогли вибороти Ярослав Окапінський (200 м, T37) та Роман Павлик (стрибки у довжину, T36).